Vrijdag 11st, September 2:49:15 Am

ArtemisCrock |
---|
37 jaar vrouw, Weegschalen |
Appelsha, Netherlands |
Portugees(Basic), Hindi(Beginner), Maleis(Mooi zo) |
Biotechnoloog, Astronoom |
ID: 2469558115 |
Vrienden: Kellypatience5, hawkdriver66, pangit |
Details | |
---|---|
Geslacht | Vrouw |
Kinderen | Ja |
Hoogte | 177 cm |
Toestand | Actieve look |
Onderwijs | Hoger onderwijs |
Roken | Ja |
Drink | Nee |
Contacten | |
Naam | Susan |
Bekeken: | 7444 |
Telefoon: | +312343-442-62 |
Stuur een bericht |
Beschrijving:
Wil je wakker worden een stuk aangenamer en erotischer maken? Een lekker potje tussen de lakens kan daar absoluut bij helpen! Met deze standjes is het geen probleem dat jullie allebei nog lekker slaperig zijn en veel te lui om er een hele workout van te maken. Het fijne van de missionaris is dat je er weinig voor hoeft te doen. Ga als volgt te werk voor een missionaris quickie voordat je naar je werk vertrekt: slaap naakt, maak je lief wakker en trek hem bovenop je.
Dit standje vereist minimale inspanning en je kunt relaxed en langzaam wakker worden. Ook bij dit standje komt weinig inspanning kijken en is dus perfect voor seks tijdens de ochtendglorie. Je ligt met je rug naar je lief toe en schuift lekker dicht tegen hem aan. Door je bilpartij een paar keer tegen zijn kruis te duwen en eventueel ook wat langzame heupbewegingen in de strijd te gooien, weet hij ook wat de bedoeling is!
Het is een lekker lui en gezellig standje. Daarnaast heeft hij zijn handen vrij, om jouw hotspots te verwennen. Om elkaars ochtendadem zo veel mogelijk te vermijden, kun je gaan voor de missionaris, maar dan andersom. Jij ligt lekker op je buik en hij ligt bovenop je. Dit standje is weer heerlijk lui vooral voor jou , maar dan met minder kans op stinkadem. En dan hebben we het nog niet eens over het risico op ongelukjes.
Maar als je een bad hebt waar jullie samen in passen, kun je daar natuurlijk wél gebruik van maken. Het kost misschien wat meer tijd, maar seks in bad is een fijne manier van wakker worden en je bent daarna ook meteen schoon. Met die twee vliegen in één klap is het nog efficiënt ook. V olg je Women’s Health al op Facebook en Instagram?
Type zoekwoorden. Hero Images Getty Images. Related Story. This content is created and maintained by a third party, and imported onto this page to help users provide their email addresses. You may be able to find more information about this and similar content at piano. Advertentie – Lees hieronder verder. Dit wil je weten! Seksgewoontes van een twintiger 11 tips voor beginnende wielrenners Doe dit niet als je een goede indruk wilt maken Waarom het juist goed is om je dromen te vergeten.